TIETO znamenia zverokruhu majú najväčšiu šancu vyhrať v hazardných hrách!

TIETO znamenia zverokruhu majú najväčšiu šancu vyhrať v hazardných hrách!
 • 28.11.2023
 • Lenka Biba Slovak

Hazardné hry zahŕňajú určitý druh rizika. Pre niektorých ľudí to znamená ísť naplno a riskovať, pričom pre ostatných je najlepšou voľbou presne vypočítaný ťah. Spomedzi mnohých faktorov sa väčšina astrológov domnieva, že znamenie zverokruhu hráča by sa mohlo podieľať na úspešnosti v hazardných hrách.

Aj keď to môže znieť divne, môže existovať príležitosť, že vaše znamenie môže byť významným hráčom vo frekvencii vašich šancí na výhru. Ako nájsť šťastie v hazardných hrách a ktoré sú výherné znamenia? Vplyv astrológie siaha až do oblasti hazardných hier, kedy šťastie a hviezdy môžu ísť spolu ruka v ruke.

Astrológovia určili, ktoré znamenie zverokruhu má šťastie na výhry v hazardných hrách

Hazardná astrológia je dlhodobo obrovskou témou. Nie je nezvyčajné nájsť niektorých hráčov, ktorí hrajú online kasínové hry a pravidelne vyhrávajú. Vzhľadom na kategóriu populárnych hier hľadajú najjednoduchšie tituly, žiadajú o stimuly a hrajú, aby zarobili.

 • Je to pravdepodobne spôsobené ich astrologickým faktorom.
 • Kedy a pre aké astrologické znamenia sa hranie hazardných hier zmení na ten najlepší výsledok hazardnej hry?

Znamenia ovplyvnené šťastím - astrológia a hazardné hry

Viete, ktoré znamenie zverokruhu je považované za to najšťastnejšie? Je to predovšetkým strelec! A prečo?

 • Strelec prichádza so šťastím v hazardných hrách. Mnohí odborníci na astrológiu sa domnievajú, že je to kvôli jeho spojeniu s Jupiterom, planétou šťastia, sily, šťastia a hojnosti.
 • Strelec si myslí, že všetko je hazard a nebojí sa riskovať.
 • Celá veda je vzrušujúca, ale môžete ľahko získať vysvetlenie, prečo táto skupina verí, že všetko je vecou náhody.
 • Preto ľahko priťahujú najlepšie príležitosti, dokonca aj v online kasínach, kde možno hrať elektronické hazardné hry.

Neprehliadnite: 4 typy temperamentu: Objavte svoju osobnosť!

Je dnes môj šťastný deň na hazardné hry?

Kasínové hazardné hry boli vždy v spojení s astrológiou. Záležitosti horoskopov môžu byť zložité, pretože mnohí vedci sa vždy pýtali, či šťastie v hazardných hrách súvisí s astrológiou. Zvýšené výherné príležitosti môžu byť spojené s jednotlivými znameniami zverokruhu.

 • Väčšina odborníkov na astrológiu verí, že šťastie znamenia zverokruhu je spôsobené jeho vzťahom k planéte.
 • Tieto kozmické prvky majú svoje individuálne charakteristiky a mohli by ovplyvniť výsledok osobnosti človeka.

Odporúčame aj: Najväčšie klamstvá influencerov na sociálnych sieťach - čomu skutočne netreba veriť?!

Znamenie blíženci

Planéta rýchlosti a prispôsobivosti, Merkúr, vládne tomuto znameniu zverokruhu. Ako možno tušíte, je vždy v pohybe, bystrý a pripravený skočiť na ďalší najlepší podnet na dosiahnutie úspechu. To platí aj pre stávkovanie v online kasínach, kde môžete vidieť, že väčšina hráčov vsádza obrovské sumy, aby získali potenciálne väčšie peňažné výhry.

Nie vždy však majú šťastie a s následkami svojich rozhodnutí sa musia vyrovnávať neskôr. Táto skupina hazardných hráčov dokonale zapadá do kategórie „tiež vysokých hráčov“. Napriek tomu sa uvoľňujú, otriasajú prehrou a tešia sa na ďalšiu príležitosť zahrať si online kasínové hry s cieľom vyhrať.

Znamenie lev

Ľudia s týmto znamením zverokruhu sú pravidelnými hazardnými hráčmi. Lev je spájaný s levmi a všetci vieme, že veľké mačky sa vždy zaujímajú o zábavu. Preto je bežné vidieť ich žiť svoj život, akoby to bolo súčasťou divadla.

Na rozdiel od iných znamení zverokruhu, Levy sú stvorení pre peniaze. Veria, že boli stvorení, aby si v živote užívali to najlepšie. Takže, ak iné kariérne podniky nefungujú, kasínové hry sa stanú ich ďalšou najlepšou možnosťou, hrať, kým nedosiahnu jackpot.

Znamenie škorpión

Hazardné hry so Škorpiónmi majú radi dramatickosť. Hazardné hry sú pre nich predovšetkým o vzrušení a zábave. Pri hraní online kasínových hier preto také šťastie nemajú.

Tip pre vás: Najlepší spôsob, ako urobiť životne dôležité rozhodnutie

Znamenie strelec

Strelec miluje robiť improvizované rozhodnutia, inak známe ako hazard. Nie je známe, že by hráči s týmto znamením zverokruhu príliš premýšľali, takže idú s prúdom a rozhodujú sa podľa príležitosti. To možno ľahko pripísať Jupiterovi, vládcovi tohto znamenia.

Vidí príležitosti všade a verí, že existuje šanca na víťazstvo. Niet divu, prečo je Strelec často označovaný za najšťastnejšie znamenie hazardu.

Znamenie vodnár

O hráčoch Vodnára je známe, že sú bystrí, čo platí aj pre ich hráčske návyky. V kombinácii s ich dôvtipom a inteligenciou takýto hráč vie, ako nasmerovať hazardnú hru vo svoj prospech. Trpezliví sú aj pri vývoji stratégií a hraní podľa scenára.

Avšak, veci sa zvyčajne dosť vyhrotia a väčšina z nich by mohla vytvoriť závislosť, najmä ak je celé zameranie na hazardné hry.

Znamenie ryby

Hráči Ryby sa zvyčajne nespoliehajú na logiku, ale na surový inštinkt. Bohužiaľ, ich štýl sa nie vždy vypláca a zvyčajne pri hraní hazardných hier nemajú plán B.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní