Najlepší kuchár podľa horoskopu: Vieme, kto ním je!

Najlepší kuchár podľa horoskopu: Vieme, kto ním je!
 • 07.03.2023
 • Lenka Biba Slovak

  • Zdieľaj:
 • 0

Rovnako ako spev či maľovanie, aj varenie je zručnosť, ktorú sa môže naučiť každý a nakoniec ju aj zvládnuť. Ale, vedieť variť a byť skutočne dobrým kuchárom sú dve úplne odlišné veci!

A to, aká je pravdepodobnosť, že budete dobrý kuchár, môže byť ovplyvnené dátumom narodenia, a teda znamením zverokruhu. Podľa hviezd majú najlepší kuchári zverokruhu spoločné dve kľúčové črty.

Všetko závisí od lásky k jedlu a od toho, ako radi varia niektoré znamenia pre svojich hostí a pre svojich najbližších. Tým najlepším kuchárom podľa zverokruhu nič neprináša väčšiu radosť, ako pozorovať ostatných, ako si pochutnávajú na ich fantastickom jedle.

Kuchári podľa znamenia zverokruhu

Aby sme to posunuli ešte ďalej, najlepší kuchári zverokruhu majú tendenciu mať emocionálny vzťah k jedlu a ľuďom, pre ktorých jedlo pripravujú. Inými slovami – nevaria len preto, že je to „povinnosť".

Za ich činmi sú pocity a túžby, preto zemské a vodné znamenia zvyknú byť vo všeobecnosti tými najlepšími kuchármi. Samozrejme, to, či niekto bude alebo nebude dobrý kuchár, môže ovplyvniť veľa rôznych faktorov.

Avšak, podľa hviezd sú práve tieto tri znamenia zverokruhu najlepšími kuchármi, pretože milujú nielen chutné jedlá, ale zároveň aj ich prípravu.

Odporúčame: Dámska móda a typy postáv: Pozor na tieto kúsky! Zbytočne vám pridajú na kilách

BÝK (21. apríl - 20. máj)

Jedna vec, ktorá skutočne prináša Býkovi radosť, je dopriať si chutné jedlo všetkého druhu! Býci milujú nielen jedlo, ale aj varenie.

A buďte si istí, že od Býkov v kuchyni dostanete to najlepšie z najlepšieho – kvalitné vína, dokonalé predjedlá, úžasné hlavné jedlá a, samozrejme, aj skvelý dezert! Pri Býkoch naozaj nebudete nikdy hladovať!

Býci v kuchyni skutočne radi experimentujú a neustále skúšajú aj niečo nové.

RAK (22. jún - 22. júl)

O rakoch je známe, že sú rodinne založení a teplo rodinného krbu je pre nich v ich živote jednou z priorít. S tým súvisí aj to, že sú skvelými hostiteľmi a kuchármi! Veľa z nich dokonca začína variť veľmi skoro, preto dokážu „vyladiť" všetky chute až do dokonalosti.

Pre znamenie Raka je jedným zo spôsobov, ako prejavovať lásku, práve varenie a samotné jedlo. Ako sa hovorí – láska ide cez žalúdok!

Raka vystihuje:

 • láskavosť,
 • štedrosť,
 • pohostinnosť.

A rovnakým spôsobom vnímajú aj jedlo a ich samotnú prípravu, na ktorej si dávajú vždy veľmi záležať.

Neprehliadnite: RECEPT: Malinové tiramisu z Pečie celé Slovensko

PANNA (24. august - 23. september)

V prípade Panny ide o zemské znamenie, ktoré má tendenciu byť naozaj zručné aj v kuchyni – patrí totižto k skutočným perfekcionistom. Majú vysoké štandardy takmer na všetko, vrátane seba, takže sa môžete staviť, že od nich dostanete skvelé jedlo!

Ľudia narodení v tomto znamení sú taktiež veľmi organizovaní so zmyslom pre detail, takže sú schopní ľahko pripraviť aj tie zložitejšie recepty. Často dokonca nájdu spôsob, ako urobiť recept ešte lepší!

Zo všetkých znamení majú Panny s najväčšou pravdepodobnosťou plne vybavenú kuchyňu so všetkým, čo si možno predstaviť. Vyžadujú totiž dokonalosť nielen od seba, ale aj od vecí, ktorými sa obklopujú.

Odporúčame aj: Manželstvo: Čo hovorí váš manželský horoskop o vašej spoločnej budúcnosti?


  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

RECEPT: Čokoládovo-karamelový dezert v tvare srdca z Pečie celé Slovensko
RECEPTY

RECEPT: Čokoládovo-karamelový dezert v tvare srdca z Pečie celé Slovensko

 • 0
 • 12.02.2023
RECEPT: Torta s bobuľovým ovocím Leví kráľ z Pečie celé Slovensko
RECEPTY

RECEPT: Torta s bobuľovým ovocím Leví kráľ z Pečie celé Slovensko

 • 0
 • 25.12.2022
RECEPT: Pečená Aljaška s pistáciovou zmrzlinou z Pečie celé Slovensko
RECEPTY

RECEPT: Pečená Aljaška s pistáciovou zmrzlinou z Pečie celé Slovensko

 • 0
 • 15.01.2023